Používáním webu biomapka.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Jsme pyšní na komunitu lidí, kteří mají rádi dobrou kávu, atmosféru skvělých podniků a nají se rádi v kvalitních bistrech. Vyhledávač Biomapka.cz měsíčně oslovuje obrovské množství těchto návštěvníků. Pokud by měli vědět i o vaší značce, tady jsou nabízené formáty.

 

Chcete mít na Biomapce svůj banner?

V tom případě se bude zobrazovat napříč celou Biomapku na webu a s pomocí našich chytrých bannerů i na mobilních zařízeních. Bannery nabízíme v běžně užívaných rozměrech, ale přizpůsobujeme je responzivnímu chování Biomapky.

 

Projektová spolupráce

Máte marketingový projekt, který potřebujete oživit? Dejte nám vědět, co byste si představovali — disponujeme kvalitním obsahem i aktivní komunitou uživatelů a rádi vám vymyslíme řešení na míru.

 

Partnerská spolupráce

Hlavním partnerům zajišťujeme exkluzivní pozici v rámci veškerých aktivit Biomapky. Rádi naše oblíbené podniky nějak podpoříme a jsme otevřeni jakékoliv komunikaci, pokud si u toho sedneme k dobré kávě :-)

 

Máte zájem o detailní přehled formátů a ceník inzerce?

Dejte nám vědět na info@biomapka.cz, těšíme se.